Elektrik Tesisat Uygulama

Elektrik Tamir ve Tadilat

Elektrik Tesisat İşleri


Evinize yada iş yerinize yeni elektrik tesisatı mı çektirmek istiyorsunuz? Eski elektrik tesisatını ve sistemini mi değiştireceksiniz? Elektrik tesisatları ve fiyatları hakkında doğru ve güvenilir bilgiye mi ihtiyacınız var? O halde doğru adrestesiniz.

Elektrik tesisatı çektirmek hayati öneme sahip ciddi bir iştir. Bu iş için; uzman bir bilgiye, yeterlilik belgesi olan bir ustaya veya mühendise ve doğru bir projeye ihtiyaç vardır. Burada; en doğru, en güncel bilgiye, sizin için gerekli firmalara ve ustaya, tutarlı bir bütçe fiyatına ulaşacaksınız.

Her elektrik tesisatı proje gerektirmez. Küçük ve basit işleri projesiz de yapabiliriz. Bu sizi proje masrafından kurtarır. Ama büyük ve teferruatlı elektrik gücü artırımı veya düşülmesi gerektiren işlerde proje şarttır. Bunu resmi kurumlar da mecbur şart koşmuşlardır. Çekilecek yeni elektrik tesisatı, binanın genel mühendislik projesine uygun olmalıdır. Mesela; 2’lik borudan 3’lük kablo geçiremeyiz, trifaze fişe yerine monofaze kablo çekemeyiz bunu gibi örnekleri sıralayabiliriz. Bunun için doğru bir projeye sahip olmamız gerekir.

Herşey İşini Sevmekle Başlar